Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-08; 12:40:27 | Radom
Chcesz zostać statystą w serialu Stulecie Winnych? Zgłoś się!
Ekipa serialu "Stulecie Winnych" zawita do Radomia w przyszłym tygodniu. W najbliższą sobotę odbędzie się nabór statystów do produkcji

- Szukamy osób o klasycznej urodzie, w różnym wieku, w charakterze statystów i epizodystów w dniach od 16-25 października - informują organizatorzy.

Ekipa szuka dzieci, dorosłych, jak również seniorów. - Wymagany klasyczny wygląd - włosy niewygolone na jeżyka, bez wygolonych boków, naturalny kolor włosów lub ufarbowane na naturalny kolor, naturalne paznokcie, rzęsy, brwi. Nabór jest bezpłatny, a odbędzie się przy ul. Starokrakowskiej 135 w sobotę, 12 października w godz.12:00-18:00 - informują organizatorzy castingu.

Jeśli nie mogą państwo pojawić się na castingu, a są państwo chętni do wzięcia udziału w nagraniach, można wysłać swoje dane (imię i nazwisko, wiek, numeru telefonu, dwa zdjęcia: twarz oraz sylwetka) na maila: stuleciewinnych@sceneria.com.pl z tytułem RADOM.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft