Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-09; 12:34:12 | Radom
Gdzie głosować w niedzielnych wyborach?
Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. W Radomiu będzie można głosować w 115 lokalach wyborczych. W większości przypadków obwodowe komisje wyborcze mieszczą się w tych samych miejscach, co podczas wiosennych wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Są jednak dwa wyjątki:
- Obwodowa Komisja Wyborcza nr 77, która wcześniej miała siedzibę w Publicznym Gimnazjum nr 11 przy ul. Kujawskiej mieści się teraz na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przy ul. hm kpt Stasieckiego 54

- Obwodowa Komisja Wyborcza nr 83, która wcześniej miała siedzibę w świetlicy „Kocur” przy ul. Wośnickiej 32 A mieści się teraz na w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Pośredniej 29.

Granice obwodów do głosowania pozostały bez zmian. Nowością jest utworzenie odrębnego obwodu głosowania i powołanie Obwodowej Komisji Wyborczej w Radomskim Centrum Onkologii przy ul. Uniwersyteckiej 6.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft