Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-14; 11:34:48 | Radomski
Oni będą reprezentować region w Sejmie i Senacie
Sześciu posłów z Prawa i Sprawiedliwości, dwóch z Koalicji Obywatelskiej i jeden z PSL-u - taką reprezentację będzie miał region radomski w Sejmie. Senatorami z naszego regionu wybrani zostali Wojciech Skurkiewicz oraz Stanisław Karczewski

Wyniki procentowe zaprezentowaliśmy w poprzednich informacjach. Teraz więc czas na przedstawienie osób, które będą reprezentowały nasz region w Sejmie i Senacie. W tej drugiej izbie zasiądą Wojciech Skurkiewicz oraz Stanisław Karczewski.

O jednego posła więcej, niż w poprzedniej kadencji będzie miało Prawo i Sprawiedliwość. Mandaty uzyskali Marek Suski, Radosław Fogiel, Anna Kwiecień, Andrzej Kosztowniak, Dariusz Bąk i Agnieszka Górska.

Koalicję Obywatelską w Sejmie reprezentować będą Joanna Kluzik-Rostkowska i Konrad Frysztak. Polskie Stronnictwo Ludowe w Sejmie będzie reprezentował Mirosław Maliszewski.

Pomimo przekroczenia progu wyborczego, swoich kandydatów z naszego regionu w Sejmie nie będą mieli przedstawiciele Lewicy oraz Konfederacji.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft