Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-15; 07:29:08 | Radom
Rusza VI edycja Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Rusza VI edycja Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. To wydarzenie szczególne, skierowane na promocję talentów i umiejętności osób z niepełnosprawnością. Służy popularyzacji działalności podmiotów, które od lat włączają osoby z niepełnosprawnością w życie lokalnych społeczności.

W tym roku Festiwal odbędzie się w dniu 21 listopada 2019 roku w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Festiwal adresowany jest do wszystkich grup wiekowych i obejmuje różne kategorie twórczości artystycznej, w tym między innymi taniec, śpiew, teatr, małe formy artystyczne.

Uczestnikami Festiwalu są podopieczni organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających na rzecz mieszkańców miasta Radomia. Uczestnicy zgłaszani są jako soliści, duety lub zespoły z uwzględnieniem prezentacji w takich kategoriach jak taniec śpiew, małe formy teatralne, kabaret, skecz.

W ramach festiwalu przewidziane zostały dwie kategorie wiekowe: dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz osoby, które najpóźniej w dniu dokonywania zgłoszenia ukończyły 18 rok życia.

Występy artystyczne uczestników oceniać będzie Jury konkursowe, w którego skład wchodzą przedstawiciele radomskich instytucji kultury i lokalnych mediów. Obradom Jury przewodniczył będzie Prezydent Miasta Radomia.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 października 2019 roku.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu dostępne są w Regulaminie, który znajduje się w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, ul. Struga 1, tel. 48 36 20 491, e-mail: cop@umradom.pl

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft