Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-18; 03:42:12 | Radom
Ruszyły konsultacje w sprawie Programu Współpracy z NGO
Rozpoczęły się konsultacje Programu Współpracy Gminy Miasta Radomia z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 rok. Potrwają do 31 października 2019 r.

Opinie do projektu programu w formie pisemnej, z użyciem wzoru formularza zgłaszania opinii, można zgłaszać na adres e-mail: cop@umradom.pl, drogą pocztową lub osobiście w czterech stałych punktach obsługujących konsultacje, tj.:
· Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1,
· Biuro Rady Miejskiej, ul. Moniuszki 9,
· Biuro Obsługi Mieszkańca, ul. Kilińskiego 30,
· Referat Komunikacji Społecznej (pok. 104) ul. Żeromskiego 53.

Wkrótce odbędą się także otwarte spotkania z przedstawicielami organizacji i innych podmiotów pozarządowych, prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Miasta Radomia w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. A. Struga 1 w Radomiu, zgodnie z harmonogramem w dniach:
· 21.10.2019 w godzinach 17.00 – 19.00,
· 25.10.2019 w godzinach 17.00 – 19.00.

Roczny program współpracy to dokument programowy, określający zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego. Na poziomie lokalnym jest najważniejszym dokumentem, opisującym zasady, formy, zakres i priorytety współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi.

Celem konsultacji, oprócz zebrania uwag i opinii do projektu programu, jest włączenie w prace nad ostateczną wersją dokumentu możliwie szerokiej grupy przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft