Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-24; 20:59:00 | Radom
Obowiązki Konrada Frysztaka rozdzielone pomiędzy członków kolegium prezydenckiego
Prezydent Radosław Witkowski zdecydował o wprowadzeniu zmian w Regulaminie Organizacyjnym Urzędu Miejskiego. Ma to związek z odwołaniem z zajmowanego stanowiska I Zastępcy Prezydenta Konrada Frysztaka, który został wybrany na posła RP.

Prezydent Radosław Witkowski nie powołał nikogo na jego miejsce. Zdecydował natomiast o podziale jego obowiązków między pozostałych członków kolegium. – Mam blisko czteroletnie doświadczenie w pracy z trzema zastępcami i dziś zdecydowałem, że przynajmniej tymczasowo odtworzymy ten model. Wprowadzając nową strukturę organizacyjną, brałem pod uwagę potrzebę zapewnienia sprawnej pracy urzędu, a jednocześnie zależy mi na tym, by jak najlepiej wykorzystać potencjał wszystkich osób zajmujących się tymi dziedzinami, które dotychczas nadzorował wiceprezydent Konrad Frysztak - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Prezydent sam objął nadzór nad pracą Wydziału Inwestycji, Biura Rozwoju Miasta i Biura Rewitalizacji.

Wiceprezydent Jerzy Zawodnik, oprócz dotychczasowych obowiązków będzie sprawował nadzór nad Wydziałem Nieruchomości Skarbu Państwa, Wydziałem Nieruchomości Gminnych, Biurem Nabywania i Zbywania Nieruchomości Gminy i Biurem ds. Systemu Informacji Przestrzennej.

Wiceprezydent Katarzyna Kalinowska poza dotychczasowymi komórkami organizacyjnymi będzie też nadzorowała pracę Wydziału Architektury, Wydziału Geodezji oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej.

Biuro Nadzoru Właścicielskiego trafiło natomiast do resortu, którym kieruje Skarbnik Miasta Sławomir Szlachetka - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft