Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-29; 15:34:06 | Radom
1 listopada darmowa komunikacja miejska
Bezpłatna komunikacja miejska, specjalne linie autobusowe i zmieniona organizacja ruchu - to wszystko w nadchodzący weekend ma ułatwić sprawny dojazd na radomskie cmentarze.

Od piątku do niedzieli (1-3 listopada) będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu kołowego wokół radomskich cmentarzy. Będą one niemal identyczne jak rok temu. Zamknięta będzie ulica Limanowskiego między Tytoniową a Maratońską, zaś na odcinkach ulicy Dębowej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Do cmentarza na Firleju dojazd będzie możliwy tylko od ulicy Warszawskiej. W przeciwnym kierunku będą jeździły tylko autobusy komunikacji miejskiej. Dzięki temu dojazd nimi będzie najszybszy.

Od czwartku do niedzieli (od 31 października do 3 listopada) będzie jeździło więcej autobusów, które mają ułatwić dojazd do cmentarzy. W dniach od 1 do 3 listopada tradycyjnie pomiędzy dwoma największymi cmentarzami będą kursowały autobusy linii pospiesznej CM. Będą ponadto kursowały dodatkowe linie: C4 z Żeromskiego na Firlej (jedynie 1 listopada), C9 z Prędocinka na Borki (1-3 listopada), C15 z Janiszpola na Borki (tylko 1 listopada), C21 z Gołębiowa I na Witosa (1-3 listopada). W pobliżu obu nekropolii, z powodu zmian w organizacji ruchu kołowego, będą poza tym wprowadzane objazdy.

Apelujemy, by w czasie nadchodzącego weekendu, korzystać z komunikacji miejskiej. W piątek, 1 listopada będzie ona bezpłatna.

Szczegółowe informacje na temat zmian w organizacji ruchu oraz funkcjonowania komunikacji miejskiej w czasie nadchodzącego weekendu są dostępne na stronie www.mzdik.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft