Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-08; 10:15:47 | Radom
Już w niedzielę wyśpiewają niepodległą!
W niedzielę, 10 listopada, w Oratorium św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 odbędzie się już siódma edycja koncertu „Wyśpiewana niepodległa. Historia nutami pisana”

„Wyśpiewana niepodległa. Historia nutami pisana” to wyjątkowe koncerty, tworzone przez młodych wykonawców z Katolickiego Liceum im. św. Filipa Neri, Orkiestrę Wojskową w Radomiu, zespół muzyków oraz zgromadzoną publiczność. Od 2013 roku z okazji Święta Niepodległości w Oratorium organizatorzy zachęcają do wspólnego rodzinnego śpiewania piosenek patriotycznych i żołnierskich oraz poznawania historii Polski.

Koncerty są organizowane przez Stowarzyszenie Młyńska „Verum, Bonum, Pulchrum” oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu. Autorką scenariuszy koncertów jest polonistka KLO Magdalena Wojtkiewicz. Chór szkolny przygotowuje Agnieszka Kobierska, dyrygent chóru radomskiego Uniwersytetu. Z młodzieżą występuje Orkiestra Wojskowa z Radomia oraz Radomski Zespół Sentymentalny Mateusza Murawskiego, nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.

Początek o godz. 16.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft