Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-12; 10:38:46 | Kultura
O pasji, inspiracji i motywacji z American Corner
American Corner Radom zaprasza na trzecią edycję konferencji motywacyjnej PIM: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA.

Tym razem wśród prelegentów znajdą się m.in.: edukatorzy, trenerzy, amerykańscy dyplomaci, przedstawiciele świata biznesu i mediów, psychologowie i samorządowcy.

American Corner zaprasza na dwa dni ciekawych i energetycznych wystąpień. Dziewięciu mówców, ponad 180 minut pasjonujących "stories", panele dyskusyjne z udziałem publiczności i wiele niespodzianek.

W piątek, 15 listopada w godz. 12-15 prelekcje prowadzone będą w języku angielskim. W sobotę, 16 listopada w godz. 11-14 (prelekcje odbędą się w języku polskim. Konferencja zaplanowana została w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia przy ul. M. Kopernika 1. Wstęp wolny.

Darmowe wejściówki na wydarzenie do odbioru w American Corner Radom oraz w kasie Kina Elektrownia. Szczegółowe informacje na stronie: amcorners.pl/radom/ oraz pod numerem telefonu: 572 012 005 (siedziba American Corner Radom), a także na profilu na FB: https://www.facebook.com/AmericanCornerRadom/

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft