Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-13; 14:18:20 | Radom
Ósemka pojedzie objazdem
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami w Cerekwi (zadanie Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych), w dniach 15, 16, 18 i 19 listopada 2019 roku (piątek, sobota, poniedziałek i wtorek) od 7:00 do 19:00 wariantowe kursy linii 8 będą realizowane objazdem.

Następny etap zaplanowanych prac polegających na układaniu nawierzchni bitumicznej na przebudowywanej drodze będzie wiązał się z zamknięciem jej dla ruchu od kościoła do granicy miasta z gminą Zakrzew (biegnącej pomiędzy stacją wodociągową a cmentarzem). Roboty będą prowadzone tylko w podanych godzinach, dlatego przed godziną 7:00 autobusy linii 8 będą mogły kursować stałą trasą.

W wymienionych dniach w godzinach od 7:00 do 19:00 będzie obowiązywała trasa objazdowa, przebiegająca ulicą Wolanowską w Radomiu, trasą krajową nr 12 przez Ślepowron i Sławno, a dalej zachodnią drogą serwisową trasy S7 przez Kacprowice i Zatopolice. Na trasie objazdu będą dla tych kursów obowiązywały tylko przystanki: Wolanowska / Wapienna (NŻ) 09 i 10, Wolanowska I (NŻ) 11 i 12, Kierzków 01 (tylko w stronę pętli Halinów albo Os. Wośniki) oraz Wolanowska II 13 i 14. W miejscowościach Ślepowron i Sławno autobusy linii 8 nie będą się nigdzie zatrzymywać!

Nieczynne będą w tym czasie przystanki: Wapienna / Wolanowska 02, Cerekiew / Cmentarz 27 i 30, Cerekiew / Kościół 25 i 28, Cerekiew I (NŻ) 23 i 26.

Inwestorem przebudowy drogi przez Cerekiew, Zatopolice oraz Golędzin jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu nie zarządza drogami poza granicami administracyjnymi miasta - informuje MZDiK.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft