Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-19; 10:13:42 | Edukacja
Podyskutują o myśleniu poza schematami
W czwartek, 21 listopada 2019 roku w Radomiu odbędzie się II Konferencja dla dyrektorów szkół, pracodawców, doradców zawodowych, samorządowców, wszystkich zainteresowanych rozwojem i promocją szkolnictwa zawodowego z terenu Radomia i powiatu radomskiego.

Jak w gąszczu lawinowo pojawiających się zmian na rynku pracy ma funkcjonować współczesna i przyszła szkoła zawodowa? Jakie rozwiązania systemowe oraz narzędzia wzmacniają i integrują edukację z rynkiem pracy? W jaki sposób w naszej małej radomskiej ojczyźnie możemy RAZEM wspierać i kształtować kompetencje dzieci i młodzież, aby ich kariera edukacyjna i zawodowa była pozytywnym wyborem trafiającym w potrzeby i oczekiwana pracodawców? Na te oraz inne pytania będą szukać odpowiedzi w wystąpieniach i dyskusjach z udziałem znanych ekspertów, specjalistów, praktyków edukacyjnych i pracodawców w ramach konferencji "Myślenie poza schematami - Integracja środowisk na rzecz współpracy edukacji zawodowej z rynkiem pracy".

Organizatorem konferencji "Myślenie poza schematami - Integracja środowisk na rzecz współpracy edukacji zawodowej z rynkiem pracy" jest Centrum Kształcenia Dorosłych "EDUKACJA", partnerem merytorycznym jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji. Patronat nad Konferencją objęło także Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Miejsce konferencji: ŁUKASIEWICZ - Instytut Technologii Eksploatacji, ul. Pułaskiego 6/10, Radom, Aula. Początek 21 listopada 2019 roku, godz. 10.00.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft