Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-21; 10:56:50 | Radom
Potrącenia na przejściach dla pieszych – policja apeluje o ostrożność
Do dwóch potrąceń doszło na oznakowanych przejściach dla pieszych doszło. Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejść dla pieszych

Do zdarzeń w Radomiu doszło w środę. Przed godz. 18 na ulicy Struga 28-latek kierujący pojazdem marki volvo na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 50-letnią kobietę. Piesza trafiła do szpitala.

Do kolejnego potrącenia doszło przed godz. 21 na ulicy Wyścigowej. 33– letni kierowca seata na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 67-letnią kobietę oraz 14-latkę. Obydwie zostały przewiezione do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.
Policjanci prowadzą postępowania, które wyjaśnią wszystkie okoliczności tych wypadków.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Kierowców prosimy o baczniejsze zwracanie uwagi na pobocza i okolice przejść dla pieszych, szczególnie gdy zapada zmrok i pada deszcz. Natomiast pieszych prosimy, aby zadbali o to, by być widocznym dla kierowców, żeby nosili elementy odblaskowe, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze. W strugach deszczu i nosząc ciemne ubrania jesteśmy niewidoczni dla kierujących - podkreśla Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft