Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-21; 13:56:36 | Radom
Pierwsza riksza w Stowarzyszeniu Budujemy Przystań
Pierwsza Riksza dla niepełnosprawnych dzieci przyjechała do Przystani!

- Pierwsze testy za nami, pierwszy wiatr we włosy złapany. Okazało się, że uczeń szkoły prowadzonej przez Stowarzyszenie Bartek właśnie pierwszy raz w swoim życiu jechał rowerem. Ogromna frajda i mega radość. Takich uczniów, takich dzieci jak Bartek jest wiele. Przez swoje niepełnosprawności nie są w stanie na co dzień samodzielnie funkcjonować nie mówiąc o jeździe rowerem - relacjonują organizatorzy.

- Chcemy dać radość każdemu z naszych uczniów. Wiemy jak w rozwoju dziecka z niepełnosprawnością ważna jest rehabilitacja i terapia, jednak dziecko do równoważnego rozwoju potrzebuje także czasu na zabawę na przyjemności. Dlatego ciągle jeszcze zbieramy na drugą Rikszę, aby jak najwięcej dzieci mogło z nich korzystać. Potrzebujemy pomocy każdego z Was bo każde zebrane pieniądze przybliżają nas do celu. Zapraszamy do wspierania akcji na portalu https://www.siepomaga.pl/riksza lub na stronie www.budujemyprzystan.org - mówi prezes Stowarzyszenia Budujemy Przystań w Radomiu Krzysztof Łyżwiński.

Riksza jest w pełni bezpieczna tak dla prowadzącego jak i pasażera. Pasażer zabezpieczony jest przed wypadnięciem pasami zaś dla komfortu prowadzącego Riksza wyposażona jest w akumulator wspomagający jazdę.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft