Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-11-28; 13:17:17 | Radom
Radomska firma New Trendy w nowej siedzibie
Na terenie inwestycyjnym "Wośniki" znajduje się nowa siedziba firmy New Trendy. Wkrótce uruchomiona zostanie tam linia produkcyjna. W ramach rozwoju działalności firma otworzyła również Centrum Logistyczne, do którego prowadzi nabór specjalistów


"New Trendy" to producent kabin prysznicowych, który od ponad dekady dostarcza swoje produkty zarówno na terenie Polski, jak i na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwo od samego początku swojej działalności jest związane z regionem radomskim i to właśnie tutaj inwestuje w swój dalszy rozwój.

Siedziba "New Trendy" znajduje się w nowoczesnej strefie przemysłowej zlokalizowanej przy drodze krajowej DK7 i w pobliżu drogi ekspresowej S7. Budynek biurowy klasy A wyróżnia się najwyższym standardem wykończenia oraz optymalnie dostosowaną powierzchnią biurową gwarantującą pracownikom firmy komfortową przestrzeń do pracy. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajduje się hala produkcyjna. Łączna powierzchnia budynku biurowego i hali to prawie 4000 m².

W Radomiu znajduje się również nowo powstałe Centrum Logistyczne przy ul. Marii Fołtyn. Obiekt został wyposażony w dedykowany system zarządzania magazynem WMS. Program współpracuje z systemami zarządzania transportem TMS i systemem zarządzania przepływem materiałów MMS. Dodatkowo opracowano moduły informatyczne do kontroli jakości i do obsługi serwisowej. System WMS został zintegrowany z już istniejącym systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa ERP. Integralność tych rozwiązań pozwala na optymalizację oraz kontrolę całej logistyki przedsiębiorstwa.

Uruchomienie Centrum logistycznego oraz zakładu produkcyjnego w Radomiu ma zapewnić jeszcze sprawniejsze działanie "New Trendy" oraz szybszą realizację zamówień. Wraz z rozwojem firmy, zwiększa się zapotrzebowanie na specjalistów, którzy zasilą grono pracowników działu logistyki oraz magazynu.

Informacje o aktualnych ofertach pracy można znaleźć w serwisach rekrutacyjnych, a także na stronie www.newtrendy.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft