Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-12-08; 21:20:00 | Radom
Świąteczna iluminacja Radomia ponownie rozbłysła
Tysiącami kolorowych światełek rozbłysła świąteczna iluminacja centrum miasta. Jej uroczyste odpalenie odbyło się tradycyjnie na radomskim deptaku.

W tym roku w organizację wydarzenia włączyły się drużyny siatkarzy Cerrad Enei Czarnych Radom, siatkarek E.Leclerc Radomki Radom oraz szczypiornistki Akademii Piłki Ręcznej Radom. Przy okazji uroczystego odpalenia iluminacji z Placu Konstytucji 3 Maja na plac Corazziego przeszła II Świąteczna Parada Światła.

W okresie świątecznym ulicę Żeromskiego zdobić będzie m.in. tunel świetlny oraz ustawione na placu przed Urzędem Miejskim świetlne figury: miś z prezentami, Mikołaj na motocyklu, wielka bombka oraz napis I LOVE RADOM.

Świąteczna dekoracja to także Mikołaj w saniach przed dworcem PKP oraz kilka kilometrów świetlnych girland zawieszonych m.in. na ul. Żeromskiego, Malczewskiego, Focha i w Rynku. Są także ozdoby z węża świetlnego zamontowane na ul. Traugutta, Niedziałkowskiego i Kilińskiego oraz przewieszki nad ulicami. Miasto ozdobią też udekorowane żywe i sztuczne choinki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft