Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-12-09; 15:01:52 | Radom
Zbliża się świąteczny kiermasz na deptaku
Ponad dwudziestu wystawców weźmie udział w świątecznym kiermaszu, który w dniach 13-15 grudnia odbędzie się na placu Corazziego. Swoje stoiska będą miały zarówno firmy, jak i organizacje pozarządowe.

Jak zwykle będzie okazja by nabyć ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, w tym bombki świąteczne, medaliony, świece, lampiony, a także upominki, biżuterię, ozdobną ceramikę i wyroby drewniane. Nie zabraknie też świątecznych przysmaków. Będą m.in. wyroby piekarnicze, ciasta, sery, pierogi, bigos, smalec, pasztet, wędliny, ryby i wiele innych. Kiermasz będzie czynny w godz. 11.00 – 20.00

Kiermaszowi będzie towarzyszyła część artystyczna. W piątek o godz. 17.00 będzie można zobaczyć spektakl teatralno-muzyczny, który przygotowała Radomska Szkoła Rocka. W sobotę o godz. 16.00 wystąpi Kapela Karpati, a o godz. 18.00 - Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga. Z kolei w niedzielę o godz. 16.00 zagra zespół Dikanda.

Wśród atrakcji towarzyszących kiermaszowi znajdą się też: warsztaty wykonywania ozdób i upominków świątecznych, bezpłatna karuzela dla dzieci, przejażdżki kucykiem oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.

W niedzielne popołudnie (15 grudnia) odbędzie się też tradycyjna Gwiazdka na Deptaku.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft