Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-12-23; 05:40:45 | Turystyka
Jak będzie wyglądał skwer przy Placu Jagiellońskim?
Jak powinien wyglądać skwer pomiędzy ulicami Kelles-Krauza, Struga, Focha i Placem Jagiellońskim? To temat konsultacji społecznych, które potrwają do 27 grudnia.

- To bardzo ważne miejsce na mapie Radomia, położone w centrum miasta i bardzo chcemy, poznać pomysły samych mieszkańców na zagospodarowanie tego terenu. Koncepcja Miejskiej Pracowni Urbanistycznej zakłada stworzenie w tym miejscu pierwszego w Radomiu parku tematycznego. Proponowany jest np. park czterech żywiołów, park techniki renesansowej, park zmysłów i park rzeźby. Jest też miejsce na nowe propozycje. Zachęcam do udziału w konsultacjach - mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

W przygotowanej przez MPU ankiecie znajdują się także pytania dotyczące m.in. organizacji ruchu i obsługi komunikacyjnej tej części miasta.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie wypełniając ankietę dostępną na stronie www.konsultacje.radom.pl oraz www.mpu.radom.pl, a następnie przesyłając drogą mailową na adres: konsultacje@umradom.pl lub mpu@mpu.radom.pl

Można też wypełnić ankietę w formie papierowej w czterech stałych punktach obsługujących konsultacje:
· Biuro Rady Miejskiej, Rynek 1,
· Biuro Obsługi Mieszkańca, ul. Kilińskiego 30,
· Referat Komunikacji Społecznej (pok. 104) ul. Żeromskiego 53,
· Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1,

Więcej informacji i ankieta na stronie: https://konsultacje.radom.pl/page/243,konsultacje-spoleczne-na-terenie-miasta-radomia-w-celu-zebrania-opinii-i-propozycji-dotyczacych-przebudowy-skweru-w-obrebie-ulic-kelles-krauzastrugafochaplac-jagiellonski-w-radomiu-%E2%80%93-etap-ii.html

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft