Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-12-24; 06:21:37 | Radom
Rozbój w autobusie - mężczyzna w areszcie
Radomscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój w autobusie. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed północą na terenie Radomia. W autobusie komunikacji miejskiej nietrzeźwy młody mężczyzna zaatakował innego pasażera chcąc ukraść mu mikser muzyczny. Z uwagi na postawę pokrzywdzonego nie udało mu się.

Sprawca awaryjnie zatrzymał autobus i uciekł. Poinformowano o zdarzeniu oficera dyżurnego radomskiej komendy i krótko po tym policjanci zatrzymali 20-letniego sprawcę. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzut usiłowania rozboju i sąd zastosował wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy.

Za rozbój kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności - przypomina Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft