Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-01-21; 15:34:10 | Radom
Z myślą o bezdomnych zwierzętach
W Urzędzie Miejskim w Radomiu ruszyła doroczna zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Potrzebny jest przede wszystkim ryż, kasza, makaron, sucha i mokra karma dla psów i kotów, a także miski, koce i kołdry.

– Troszczymy się o naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego wzorem lat ubiegłych, w tym roku również organizujemy zbiórkę karmy i produktów przeznaczonych dla zwierzaków. Liczymy, że także w tym roku radomianie pokażą, że mają wielkie serca, a los bezdomnych zwierząt nie jest im obcy. Zachęcam wszystkich do wsparcia naszej zbiórki. Co prawda zima jest w tym roku łaskawa, ale nie zmienia to faktu, że potrzeby w schronisku są duże. Miasto oczywiście przeznacza każdego roku spore pieniądze na opiekę nad zwierzętami, ale też Państwa wsparcie jest zawsze bezcenne – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Dary można zostawiać codziennie, w godzinach 7.30 - 19.00 w holu Urzędu Miejskiego od strony ulicy Żeromskiego. Zbiórka potrwa do 31 stycznia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft