Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-01-24; 09:22:06 | Radom
Kuźnia Artystyczna zaprasza na wyjątkowe ferie
Spotkania z teatrem, muzyką, animacją czy tworzenie własnej telewizji, to tylko niektóre atrakcje czekające na dzieci podczas "Zimowej ART-Akademii" w Kuźni Artystycznej Amfiteatru.

Tematem tegorocznego zimowiska ze sztuką będą podróże w czasie. Podczas rozmaitych zajęć nawiązywać będziemy do historii: Amfiteatru, ale również szeroko pojętej kultury.

Zostały wolne miejsca już tylko na II turnus! Ten rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 21 lutego. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 7-12 lat.

Amfiteatr zapewnia:
- opiekę nad dziećmi w godz. 7.30-16.30
- ubezpieczenie NNW
- wykwalifikowaną kadrę
- posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek

W programie m.in. wyjście do teatru na "Tajemniczy ogród" oraz zwiedzanie, odwiedziny w Tricoramie, zajęcia teatralne, uszytkowe, muzyczne, plastyczne, zajęcia w Pracowni Nowych Mediów: animacja "Bajkowe kadry", "Kulturo-Kids TV", zajęcia ruchowo-taneczne.

Koszt uczestnictwa - 400zł/turnus; zniżki na drugie i kolejne dziecko lub udział w dwóch turnusach -20%. Karta Rodzina Plus, uprawnia do 50% zniżki. Zniżki nie łączą się.

Zgłoszenia telefoniczne (48 679 61 03) lub w Biurze Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5

Regulamin i karta uczestnika do pobrania: http://www.amfiteatr.radom.pl/?fbclid=IwAR2Ed8lMrdOHW0TMO6xtdqV_7FXZFmArVADw3v9HcPHeFoQrM0OkjXGnPVg>

na zdjęciu: nowopowstała pracownia animacji poklatkowej w Pracowni
Nowych Mediów.
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft