Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-01-28; 16:39:47 | Kultura
Cudowne lata 70-te. Disco ponad wszystko w Amfiteatrze
Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu Amfiteatru, 7 lutego placówka zaprasza na pierwszą z cyklu tematycznych dyskotek. - Wybierzemy się w muzyczną i modową podróż przez cztery dekady – zaczynając od lat 70-tych, bo to wtedy (dokładnie w 1978 r.)
rozpoczęły się prace budowlane - zachęcają organizatorzy.


Dzwony, miniówki, podkolanówki, buty na platformach, kombinezony, szerokie kołnierze, odsłonięte torsy, denim, błyszczące koszule… Zachęcamy, by przeszukać szafy i pawlacze, wybrać się do secondhandu i przygotować stosowną stylizację. Z doświadczenia wiemy, że ludzie przebrani są bardziej skłonni do dobrej zabawy! Trwa karnawał, dajcie temu wyraz.

Lata 70-te w muzyce to przede wszystkim dynamiczny rozwój muzyki disco. Na parkiecie królować będą m.in. takie hity jak „Night fever” Bee Gees, „One way ticket” Eruption, „I will survive” Glorii Gaynor, „Hot stuff” Donny Summer, ale także „Chodź, pomaluj mój świat” Dwa Plus Jeden czy „Kiedy byłem małym chłopcem” Breakoutu.

Początek dyskoteki 7 lutego o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Impreza potrwa do północy. Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu dyskoteki na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru (pon.-pt. w godz. 9-15). Liczba miejsc ograniczona.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft