Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-01-30; 11:02:43 | Radom
23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
Zatrzymany 23-latek i zabezpieczone narkotyki - to efekt akcji wareckich policjantów. Mężczyzna próbował pozbyć się dowodów swojej winy, gdy uciekając przed policjantami wyrzucił z samochodu marihuanę. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Wareccy policjanci zwrócili uwagę na mazdę jadącą w poniedziałek po południu przez Warkę. Mundurowi podejrzewali, że za kierownicą może siedzieć osoba, która była już karana za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić samochód oraz kierowcę. Mimo dawanych wyraźnie sygnałów do zatrzymania, kierujący na widok radiowozu przyśpieszył i zaczął uciekać przez miasto. Podczas pościgu policjanci zauważyli przedmiot wyrzucany przez okno mazdy.

W wyrzuconej z samochodu foliowej torebce, którą znaleźli funkcjonariusze, była marihuana. Kolejne środki odurzające oraz wagi i fifki oraz młynki do rozdrabniania narkotyków zabezpieczono w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka. Łącznie zabezpieczono blisko 90 gramów ziela konopi.

Młody mieszkaniec Warki usłyszał trzy zarzuty, posiadania znacznej ilości środków odurzających, posiadania przyrządów do niedozwolonej konsumpcji narkotyków oraz nie zatrzymania się do kontroli drogowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje kom. Agnieszka Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft