Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-02-11; 14:02:20 | Radom
Areszt dla 31-latka za posiadanie narkotyków i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy
Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i naruszenie nietykalności
funkcjonariuszy odpowie 31-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu. Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy.


Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 31 –letniego radomianina. Podejrzewali, że posiada on środki odurzające i nie pomylili się. Po przeszukaniu jego mieszkania zabezpieczyli m.in. ok. 400 gramów marihuany oraz około 100 gramów substancji proszkowej w tym amfetamina i dopalacze. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz naruszenia nietykalności funkcjonariuszy, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Przestępstwo, jakiego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft