Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-02-11; 14:22:31 | Kultura
Eksperyment Pod 13-tką
Amfiteatr zaprasza 27 lutego na kameralną scenę - Pod 13-tkę - w stylu komediowym. Kompania Teatralna Mamro zaprezentuje spektakl tylko dla dorosłych "Eksperyment". Bilety już w sprzedaży, liczba miejsc ograniczona!

"Eksperyment" Kompanii Teatralnej Mamro, zdobywca Grand Prix
Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Komediowych w Bielsku Podlaskim... czyli rzecz o zasadach i ich łamaniu. A dokładniej - zabawna komedia intelektualna (w odróżnieniu od komedii niezabawnych) o historii czworga krytyków teatralnych, którzy zostają poddani swoistemu eksperymentowi, będąc nań zupełnie nie przygotowani. Czy w takiej sytuacji intelektualna elita teatralnego środowiska stanie na wysokości zadania, czy "eksperyment" się powiedzie, a nasi bohaterowie wyjdą z opresji z nieobitą twarzą? I czy na pewno chodzi tylko o teatr? Tego dowiecie się, oglądając "Eksperyment" do końca...

Tekst i reż. Grzegorz Reszka. Spektakl dla widzów dorosłych. Początek "Eksperymentu" 27 lutego o godz. 19 "Pod 13-tką" przy ul.
Parkowej 1.

Bilety w przedsprzedaży po 10 zł, w dniu spektaklu 15 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft