Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-02-21; 09:54:38 | Radom
III Bal Seniora za nami
Ponad 850 osób bawiło się na III Balu Seniora, który w dwóch turach odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Bal już zorganizowały władze Radomia.

- Nowoczesne miasto to miasto przyjazne dla wszystkich. Prowadzimy politykę senioralną, której celem jest to, by nasi seniorzy czuli się w mieście jak najlepiej. Dlatego oprócz elementów związanych z bezpieczeństwem, jak np. czujniki czadu czy zdrowotnych, jak bezpłatne szczepienia przeciwko grypie, podejmujemy także działania, które mają na celu aktywizować tę grupę mieszkańców. Doroczny bal organizowany w czasie karnawału jest jednym z takich wydarzeń - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Warto przypomnieć, że w ramach programu „Siła w seniorach” zostało także utworzone Centrum Aktywności Seniorów. Miasto prowadzi też dom Senior Plus, wspiera kluby seniora, organizuje spotkania Taniec pod Gwiazdami. Seniorzy posiadający Kartę Seniora mogą też korzystać z szeregu zniżek oraz ze specjalnych biletów autobusowych.

inf. i fot: UMRadom
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft