Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-03-20; 20:43:33 | Radom
Nie będzie opłat w radomskiej strefie płatnego parkowania
Od poniedziałku, 23 marca, do odwołania, wzorem innych miast w Polsce, zawieszone będzie funkcjonowanie radomskiej Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Decyzja ta jest spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa i troską o zdrowie mieszkańców miasta.

Mimo, że w ostatnim czasie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji regularnie dezynfekowali parkomaty, to dodatkowo, na czas zawieszenia SPPN, będą one zabezpieczone przed użytkowaniem.

Jednocześnie, jak informuje MZDiK, wykupione abonamenty na parkowanie w SPPN nie tracą ważności. Czas ich obowiązywania zostanie wydłużony o dwa tygodnie. Nie będzie zatem zachodziła konieczność zaopatrywania się w kolejne bilety długoterminowe w najbliższym czasie.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje także, że studenci i uczniowie, którzy nabyli imienne okresowe i miesięczne bilety komunikacji miejskiej, po uprzednim złożeniu wniosku na adres e-mail: biletowy@mzdik.pl, będą mogli nieodpłatnie przedłużyć okres ich ważności o czas przerwy w zajęciach w szkołach i na uczelniach. Wnioski będzie można składać przez 14 dni od powrotu do szkół czy na uczelnie.

Wszystkie bilety zakodowane na karcie miejskiej zostaną bezpłatnie przedłużone o odpowiednią liczbę dni w siedzibie w siedzibie MZDiK Traugutta 30/30a.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft