Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-04-05; 07:12:08 | Radom
Kolejne zmiany w pracy Urzędu Miejskiego
Urząd Miejski w Radomiu informuje, iż ulegają zawieszeniu terminy wynikające m.in. z Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Prawa o ruchu drogowym czy Ordynacji podatkowej.

Powyższe ma związek z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjach kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

- Jednocześnie informujemy, że mając na uwadze ograniczenia w przemieszczaniu się, a także zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Radomia oraz pracowników Urzędu Miejskiego, z dniem 6 kwietnia nie będzie obsługiwał bezpośrednio interesantów. Przy wejściu od ul. Kilińskiego zostanie ustawiona urna, w której będzie można zostawiać dokumenty dotyczące bieżących spraw prowadzonych przez Urząd. Zamknięte będzie okienko podawcze. Wyjątkiem pozostanie bieżąca rejestracja zgonów i sporządzanie aktów zgonu. Te zadania na dotychczasowych zasadach są realizowane przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki 9 - informuje magistrat.

W dalszym ciągu Urząd Miejski zachęca do załatwiania spraw w formie elektronicznej poprzez platformę IBOM oraz e-Puap lub nadanie pisma w placówce pocztowej. Wszelkich informacji pracownicy Urzędu Miejskiego udzielają również telefonicznie. Numery telefonów do wszystkich wydziałów i biur Urzędu Miejskiego dostępne są w zakładce: http://bip.radom.pl/ra/urzad-miejski/wydzialy-biura. Przypominamy też, że została uruchomiona specjalna infolinia. Dzwoniąc pod numer 48 36-20-860 można uzyskać informacje na temat pracy urzędu, a także bezpośrednie numery telefonów do wydziałów.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft