Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-04-25; 18:17:16 | Radomski
Niedziela Biblijna już jutro
- Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie - te słowa Jezusa będą motto Niedzieli Biblijnej z IV narodowym czytaniem pisma świętego

- Niedziela Biblijna przypadająca w tym roku na 26 kwietnia oraz Czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego, podobnie jak cały Tydzień Biblijny jest wielkim świętem Słowa Bożego, dlatego należy zadbać, aby istotnie ono stało się centrum tego czasu - zachęca ks. dr Jacek Kucharski, diecezjalny moderator Dzieła Biblijnego.

W tym roku organizatorzy zachęcają do lektury fragmentów ewangelii według św. Mateusza. - Słowo Boże ukształtowało naszą tożsamość jako Polaków i stanowiło światło w najtrudniejszych chwilach naszego narodowego życia. Także w obecnym czasie, kiedy jako społeczeństwo zmagamy się z pandemią o globalnym zasięgu, niesie ono siłę zmartwychwstałego Chrystusa i pociechę Ducha Świętego, motywuje do służby i do poświęcenia. Serdecznie zachęcamy do tego, abyśmy w czasie XII Tygodnia Biblijnego i IV Narodowego Czytania Pisma Świętego dzielili się nawzajem skarbem Ewangelii - zachęca także Mirosław Wróbel, moderator dzieła biblijnego z sąsiedniej archidiecezji lubelskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft