Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-04-27; 08:25:02 | Kultura
Spotkaj się z gościem American Corner
American Corner Radom zaprasza na kolejny odcinek nowego programu online: Corner's Guest. Wieczorową porą porozmawiają po angielsku z zaproszonym gościem.

Gościem drugiego odcinka będzie Elizabeth Blumenthal. Odbędzie się ono we wtorek, 28 kwietnia, w godz. 20 - 21.

- Tym razem nasz gość - zawodowa dyplomatka - Elizabeth Blumenthal - opowie o swojej drugiej pasji i drugim zawodzie, a mianowicie o aktorstwie. Posłuchamy o jej pracy przy musicalach realizowanych w Chicago, Nowym Jorku, Londynie czy Tokio. Dowiemy się jak wyglądały castingi i przesłuchania do roli, jak radzić sobie z życiem na walizkach i jakie przygody mogą spotkać amerykańską aktorkę w Europie. Druga część wydarzenia - to czas dla Państwa. Czekamy na Wasze pytania i ciekawą rozmowę - zachęca Karolina Adamczyk, koordynator ACR.

Wydarzenie odbędzie się na platformie ZOOM. Jak wziąć udział w programie? - Zainteresowanych prosimy o e-mailowe zgłoszenie na adres: library.acradom@gmail.com W temacie należy wpisać: CORNER'S GUEST - episode II, a w treści wiadomości, podać swoje imię i nazwisko, tel. kontaktowy oraz 1 pytanie do naszego gościa w j.angielskim. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku do godz. 16:00 - zachęcają organizatorzy.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft