Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-04-28; 12:34:40 | Radom
Alarm bombowy w szpitalu! Wszystko przez... randkę
Nieletnia kobieta zadzwoniła na numer alarmowy z informacją, że w jednym ze szpitali w Radomiu jest bomba. Policjanci szybko ustalili, że to 15-letnia pacjenta przekazała taką informację, a alarm był fałszywy.

O konsekwencjach jakie poniesie za to nieodpowiedzialne zachowanie zadecyduje sąd dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Informację o podłożonym ładunku wybuchowym przekazała anonimowa osoba dzwoniąc na numer alarmowy.

Policjanci natychmiast uruchomili procedury. Funkcjonariusze szybko rozpoczęli ustalanie osoby, która przekazała informację o podłożeniu materiałów wybuchowych. Krótko po tym okazało się, że informację taką przekazała 15-letnia pacjentka szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, chciała wykorzystać zamieszanie spowodowanie fałszywym alarmem by spotkać się z chłopakiem.

Całość materiałów w tej sprawie zostanie przekazana do sądu dla nieletnich, który zadecyduje o konsekwencjach jakie poniesie za ten nieodpowiedzialny czyn 15-latka - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft