Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-03; 19:13:18 | Radom
W Urzędzie Miejskim rusza punkt odbioru dokumentów
Celem usprawnienia obsługi mieszkańców, Urząd Miejski uruchamia od poniedziałku, 4 maja, punkt odbioru dokumentów. Będzie się on mieścił przy wejściu od ul. Staszica. Odbiór dokumentów będzie możliwy po uprzednim telefonicznym umówieniu się z pracownikiem danego Wydziału lub Biura.

Z uwagi na obowiązujące ograniczenia w przemieszczaniu się, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Radomia oraz pracowników Urzędu Miejskiego, nie jest prowadzona bezpośrednia obsługa interesantów.

Przypomnijmy, że przy wejściu od ul. Jana Kilińskiego 30 ustawiona jest urna, w której można zostawiać dokumenty dotyczące bieżących spraw prowadzonych przez urząd. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość indywidualnego umówienia się telefonicznie z pracownikiem danego Wydziału lub Biura celem odbioru dokumentów. Bez zmian pozostaje odbiór dokumentów z Wydziału Komunikacji przy ul. Kilińskiego 30 oraz z Wydziału Spraw Obywatelskich i Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki 9.

W dalszym ciągu zachęcamy Państwa do załatwiania spraw w formie elektronicznej poprzez platformę I-BOM oraz e-Puap lub nadanie pism w placówce pocztowej. Wszelkich informacji pracownicy Urzędu Miejskiego udzielają również telefonicznie, w tym przez infolinię UM Radom nr 48-36-20-860. Przypominamy, że w trakcie wizyty w urzędzie jak również podczas przemieszczania się, istnieje obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz zachowywania odpowiedniej odległości od innych osób - dodaje magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft