Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-04; 13:56:36 | Edukacja
Żłobki i przedszkola w Radomiu będą otwarte najwcześniej 18 maja
18 maja - najwcześniej tego dnia będziemy mogli otworzyć miejskie żłobki i przedszkola. Potrzebujemy czasu na odpowiednie przygotowanie placówek w zgodzie ze wszystkimi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego - informuje Radosław Witkowski, prezydent Radomia

- Nie otworzymy żadnego żłobka czy przedszkola, dopóki nie będziemy mieli absolutnej pewności, że dzieci będą bezpieczne. Kwestia bezpieczeństwa była zresztą jedną z najczęściej podnoszonych przez uczestników ankiety, którą w ubiegłym tygodniu zamieściłem na swoim profilu - napisał na swoim profilu prezydent.

- Od pracowników naszych placówek wiem z kolei, że jest mnóstwo drobiazgowych, a jednocześnie bardzo ważnych pytań i wątpliwości. Dlatego, zanim otworzymy żłobki i przedszkola, musimy uzyskać od służb sanitarnych dokładne odpowiedzi na każde z pytań. Widać, że zdecydowana większość rodziców nie widzi potrzeby otwierania żłobków i przedszkoli. Uznaliśmy jednak, że trzeba też uwzględnić potrzeby tych osób, które w związku z łagodzeniem przez rząd obostrzeń będą wracać do pracy, a nie mają z kim zostawić dziecka. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do rodziców - podsumował prezydent, Radosław Witkowski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft