Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-17; 00:07:38 | Radom
Urząd Miejski w Radomiu wprowadza system pracy zmianowej
Od poniedziałku, 18 maja, Urząd Miejski w Radomiu wprowadza system pracy zmianowej. W efekcie urząd będzie pracował w godz. 7.00 - 20.00, z wyłączeniem przerwy w godz. 13.00 – 14.00. Ten czas będzie przeznaczony na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń.

Dzięki wprowadzeniu sytemu pracy zmianowej interesanci będą mogli kontaktować się z urzędem w godz. 7.00 - 20.00. Wprawdzie nie jest prowadzona bezpośrednia obsługa interesantów, ale Urząd Miejski w Radomiu od początku epidemii na bieżąco realizuje wszystkie zadania będące w kompetencjach poszczególnych Wydziałów i Biur.

Przy wejściu do budynku od ul. Kilińskiego 30 jest ustawiona urna, w której można zostawiać dokumenty dotyczące bieżących spraw prowadzonych przez urząd. Natomiast przy wejściu od strony ul. Staszica został uruchomiony punkt odbioru dokumentów. Działa platforma IBOM, za pośrednictwem której można składać wnioski, a w pilnych sprawach cały czas istnieje możliwość indywidualnego umówienia się telefonicznie z pracownikiem danego Wydziału lub Biura, np. w celu odbioru dokumentów, w tym praw jazdy, dowodów rejestracyjnych i dowodów osobistych. Na bieżąco Urząd Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki prowadzi rejestrację zgonów i sporządza akty zgonu.

Zmianowy system pracy został na razie wprowadzony na okres od 18 do 31 maja.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft