Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-05-20; 10:22:47 | Radom
Pracownik MZDiK z koronawirusem
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa u jednego z pracowników jednostki kilkanaście osób zostało skierowanych na przymusową kwarantannę.

Po potwierdzeniu przez sanepid informacji o zarażeniu Covid-19 jednej z osób, w MZDiK natychmiast zostały podjęte działania, mające na celu uchronić pozostałych zatrudnionych przed wirusem. Dyrekcja przygotowała listę osób, które miały kontakt z zarażoną osobą.

Decyzją służb epidemiologicznych 18 pracowników zostało skierowanych na przymusową kwarantannę. W stosunku do nich wciąż toczy się procedura sanitarna. - Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy przypadek koronawirusa w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji i podobnie jak przy poprzednim Zarząd wypełnia wszystkie procedury sanepidu. Podjęto także inne działania mające na celu zablokowanie rozprzestrzeniania się wirusa, między innymi wszystkie pomieszczenia w budynku zostaną zdezynfekowane - informuje Dawid Puton.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft