Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-06-20; 21:57:55 | Radom
Zmiany w pracy Wydziału Komunikacji
Celem usprawnienia obsługi interesantów Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Radomiu wprowadzone zostaną kolejne zmiany

- Od dnia 22.06.2020r. wnioski do Wydziału komunikacji będzie można składać bezpośrednio na stanowiskach obsługi bez możliwości ich umieszczania w urnach podawczych.

- Rejestracja pojazdów odbywać się będzie w godzinach 7.00-13.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu i godziny wizyty pod numerami telefonów 36 20 342, 36 20 373, 36 20 471, 36 20 517 . Osoby umówione proszone są o stawienie się o wyznaczonej godzinie przy bocznym wejściu do Urzędu Miejskiego w Radomiu (wejście ewakuacyjne) przy zbiegu ulic Kilińskiego i Staszica.

- Odbiór dowodów rejestracyjnych odbywać się będzie w godzinach 14.00-20.00 bez konieczności wcześniejszego umówienia terminu i godziny wizyty. Osoby odbierające dokumenty proszone są o stawienie się o przy bocznym wejściu do Urzędu Miejskiego w Radomiu (wejście ewakuacyjne) przy zbiegu ulic Kilińskiego i Staszica. Interesanci obsługiwani będą wg kolejności przybycia.

- Dopisywanie adnotacji w dowodach rejestracyjnych (m in. hak, gaz, taxi, VAT), dokonywanie wymian w związku z brakiem miejsc na wpis kolejnego terminu badania, zgłoszeń zbycia i nabycia, wydanie wtórników oznaczeń i dodatkowej tablicy , kasacje odbywać się będą w godzinach 7.00-13.00 bez konieczności wcześniejszego umówienia terminu i godziny wizyty. Interesanci obsługiwani będą w pokoju 37 (wejście główne do budynku Urzędu Miejskiego od ulicy Kilińskiego 30) wg kolejności przybycia.

- Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami (prawa jazdy, profil kandydata na kierowcę) odbiór dokumentów odbywać się będzie w godzinach 7.00-13.00 i 14.00-20.00 bez konieczności wcześniejszego umówienia terminu i godziny wizyty. Interesanci obsługiwani będą w pokoju 19 (wejście główne do budynku Urzędu Miejskiego od ulicy Kilińskiego 30) wg kolejności przybycia.

- W zakresie spraw związanych z nadzorem nad ośrodkami szkolenia kierowców i stacjami kontroli pojazdów złożenie dokumentów odbywać się będzie bezpośrednio (w holu Urzędu przy ulicy Kilińskiego) po uprzednim kontakcie z pracownikiem referatu pod numerem 36 20 128 lub 36 20 359.

Mając na względzie bezpieczeństwo interesantów i pracowników UM< urzędnicy proszą o zachowanie bezpiecznych odległości, nie gromadzenie się w oczekiwaniu na załatwienie sprawy oraz do stosowania indywidualnych środków ochrony (maseczka, rękawiczki). - Przypominamy, iż zgłoszenia zawiadomienia o zbyciu i nabyciu (dla osób posiadających profil zaufany) można dokonywać w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy e – Puap lub elektronicznej skrzynki podawczej Systemu Pojazd i Kierowca pod adresem: https://www.esp.pwpw.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Jednocześnie informujemy, iż w związku z przerwą w pracy Urzędu w godzinach od 13. 00 do 14.00 nie ma możliwości kontaktu telefonicznego z pracownikami Wydziału - podkreśla radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft