Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-27; 12:58:02 | Kultura
Zostań wolontariuszem Kameralnego Lata
KAMERALNE LATO daje szansę na zdobycie doświadczeń związanych z koordynacją pracy zespołu i kreatywnym działaniem w grupie, pozwala wykazać się zaradnością i samodzielnością oraz poznać kulisy pracy w branży artystycznej.

Podczas festiwalu wolontariusze mają możliwość zaangażowania się w kilka obszarów tematycznych, takich jak: obsługa biura festiwalu, wsparcie organizacyjne, praca w biurze prasowym, pomoc techniczna przy projekcjach, konferencjach branżowych i warsztatach filmowych oraz opieka nad gośćmi zagranicznymi. Po zakończeniu rekrutacji zakres i termin działań zostanie indywidualnie dostosowany do każdego z wolontariuszy.

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz obcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury. Poszukujemy kreatywnych pasjonatów z pozytywną energią, osób interesujących się filmem, które chciałyby wziąć udział w dużym i prestiżowym wydarzeniu.

Wolontariat to okazja do odbycia atrakcyjnych praktyk studenckich lub stażu zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy tego typu wydarzeniach w przyjemnej, kreatywnej atmosferze. Wolontariusze otrzymają oficjalny certyfikat udziału w organizacji 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, zostaną objęci ubezpieczeniem oraz zyskają możliwość udziału w serii ciekawych wydarzeń artystycznych.

Praca nad festiwalem filmowym to jednak nie tylko obcowanie z artystami i kreatywne zadania, ale także niejednokrotnie ciężka praca do późnych godzin nocnych. Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań, są samodzielni, elastyczni i dobrze zorganizowani.
zgłoszenia

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do wypełnienia elektronicznego formularza. Na zgłoszenia czekają do 31 lipca 2020 r. Aby brać udział w działaniach zespołu wolontariackiego trzeba mieć ukończone 18 lat.

Regulamin => https://link.freshmail.mx/c/zxnca87j3t/8y06vwqzmw
Formularz zgłoszeniowy => https://link.freshmail.mx/c/iab5204bvq/8y06vwqzmw

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft