Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-07-31; 11:41:16 | Radom
Kolejne poradnie Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wznawiają działalność
Od najbliższego poniedziałku, 3 sierpnia będą już czynne poradnie: Chirurgii Ogólnej, Proktologii, Stomatologii Zachowawczej, Ortodoncji, Protetyki, Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz Gruźlicy i Chorób Płuc. Przyjęcia pacjentów będą się odbywać z zachowaniem dotychczasowego reżimu sanitarnego.

Szpital prosi o stosowanie się do zaleceń: zasłaniania nosa i ust czystą maseczką, dezynfekcji rąk i przychodzenia na wizytę nie wcześniej niż 15 minut przed wyznaczoną godziną. Każdy pacjent, osobiście lub telefonicznie, musi odpowiedzieć na krótkie pytania z ankiety epidemiologicznej.

Zgłaszający się pacjenci są proszeni o wchodzenie do poradni wyznaczonymi drzwiami od strony prawej, nad którymi jest umieszczona kamera termowizyjna. Pomiar temperatury wszystkim osobom wchodzącym do budynku jest jednym z istotnych warunków zapewnienia nam wszystkim bezpieczeństwa.

Jednocześnie szpital informuje, że w Poradni Chirurgii Ogólnej będą udzielane jedynie porady niewymagające pilnej diagnostyki obrazowej. Wynika to z faktu, iż utrzymanie statusu szpitala jako jednoimiennego uniemożliwia korzystanie z zaplecza diagnostycznego zlokalizowanego w budynku głównym szpitala przez pacjentów ambulatoryjnych. Ze względów epidemiologicznych wszystkie te badania (RTG, USG) wymagają wcześniejszego zapisu z ustaleniem terminu i wskazaniem godziny.

Stosowanie się pacjentów do ustalonych i obowiązujących zasad przyczyni się do bezpiecznego i spokojnego odbycia zaplanowanych wizyt.

Szpital informuje, że Poradnie: Stomatologii Zachowawczej, Ortodoncji, Protetyki i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej będą przyjmować pacjentów w nowocześnie wyposażonych i wyremontowanych pomieszczeniach na trzecim piętrze.

Do odwołania nie przyjmują nadal poradnie: Chorób Naczyń, Ortopedyczna oraz Hepatologiczna i Chorób Zakaźnych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft