Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-08-10; 23:13:06 | Radom
Budżet Obywatelski 2021 - głosowanie ruszy jeszcze w sierpniu!
Trwają prace Zespołu Opiniującego, który analizuje wszystkie projekty zgłoszone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2021. Wyboru najciekawszych z nich radomianie dokonają już we wrześniu, a zwycięskie projekty zostaną umieszczone w projekcie przyszłorocznego budżetu Radomia. Na ich realizację będzie przeznaczona kwota 6,2 mln zł.

W tym roku radomianie zgłosili rekordową liczbę, 545 wniosków. Teraz trwa ich analizowanie pod względem formalnym. Zespół Opiniujący sprawdza m.in. czy proponowana inwestycja jest zlokalizowana na terenie należącym do miasta, czy jest wykonalna i czy szacunkowa wartość zadania mieści się w określonym limicie finansowym. W oparciu o wyniki analizy zostanie opracowana lista projektów, które ostatecznie znajdą się na karcie do głosowania. Ta zostanie opublikowana 24 sierpnia.

Głosowanie zostanie przeprowadzone w terminie od 31 sierpnia do 20 września. Lista zwycięskich projektów zostanie opublikowana do 18 października.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft