Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-08-31; 09:44:32 | Kultura
Narodowe Czytanie w Bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 5 września 2020, na godz. 11.00 do bibliotecznego ogrodu (ul. Piłsudskiego 12) na Narodowe Czytanie 2020.

Radomska książnica już po raz trzeci organizuje w Radomiu to wydarzenie, które odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Tym razem odbędzie się ono w pięknej scenerii bibliotecznego ogrodu. Nic dziwnego, przed biblioteką wybrzmią przecież fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Czy może być więc piękniejsze miejsce?

Ale to nie wszystko! Znany i ceniony aktor teatralny i filmowy Dariusz Jakubowski wraz z sopranistką Katarzyną Thomas oraz pianistą Piotrem Szafrańcem zaprezentuje spektakl słowno-muzyczny. Artyści wykonają utwory poetyckie i muzyczne nawiązujące do epoki, w której powstała lektura tegorocznego Narodowego Czytania.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy, gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły na przeprowadzenie jej na zewnątrz.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft