Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-10-26; 09:23:39 | Radom
O zdrowiu w Amercian Corner
Czasy, w których żyjemy są dziwne i pełne wyzwań. Zespół American Corner Radom wierzy, że teraz - jak nigdy dotąd - warto zadbać o siebie pod wieloma kątami. W odpowiedzi na sugestie radomian rozpoczyna nowy cykl spotkań o zdrowiu.

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Zdrowe ciało to wyższa odporność - a tego nam wszystkim z pewnością teraz potrzeba. Bez wątpienia odpowiednio zbilansowana dieta i pełnowartościowe posiłki pomagają w utrzymaniu dobrej formy i dbaniu o ciało, a to z kolei wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Zdrowa psychika współgra z ciałem. Koło się zamyka.

Od czego jednak zacząć? Jak właściwie dobierać produkty żywieniowe? Jak czytać etykiety i czy w ogóle czytać? - Na te i inne pytania postaramy się wspólnie odpowiedzieć podczas spotkań z cyklu Czas na zdrowie, i podczas pierwszego spotkania z dr Iwoną Piątkowską - dietetyczką, doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie nauk biomedycznych, instruktorką rekreacji ruchowej - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie zaplanowane jest na 27 października, w godz. 12-13. Odbędzie się ono na platformie Zoom. - Zainteresowanych prosimy o przesłanie e-maila na adres: library.acradom@gmail.com wpisując w tytule: czas na zdrowie/I, a w treści wiadomości podając swoje imię/nazwisko oraz nr kontaktowy. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenia, prześlemy link do spotkania - informuje ACR.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft