Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-11-05; 08:48:17 | Radom
Autobusowa linia 20 zawieszona od 9 listopada
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z całkowitym zawieszeniem nauki w szkołach, od dnia 9 listopada 2020 roku (poniedziałek) do odwołania zostanie zawieszone kursowanie autobusów linii 20, jeżdżącej pomiędzy pętlami Malczew a Ustronie / Radomskiego.

Zawieszone będzie w tym okresie funkcjonowanie następujących przystanków: Grzebieniowa / Źródłowa 01 i 02 (w obu kierunkach) oraz Ustronie / Radomskiego 01 (przystanek końcowy obok pływalni). Zgodnie z informacją umieszczoną w rozkładach jazdy, autobusy na linii 20 kursują wyłącznie w dni nauki szkolnej.

Zawieszenie kursowania linii miejskiej 20 jest wstępnie planowane do dnia 27 listopada 2020 roku (piątek) włącznie. Jeśli jednak zostanie podjęta przez rząd decyzja o przedłużeniu przerwy w działalności szkół, to wspomniane zawieszenie będzie wciąż utrzymywane. Informacje o ewentualnych dalszych zmianach na linii 20 będą podawane w aktualizacjach komunikatu na stronie MZDiK: www.mzdik.pl.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft