Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-11-13; 11:12:49 | Radomski
Dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców w tarapatach finansowych
16 listopada radomski ZUS organizuje konsultacje telefoniczne w sprawie pomocy przedsiębiorcom, którzy mają problemy z uregulowaniem składek.

Odroczenie terminu płatności, odstąpienie od pobierania odsetek za zwłokę, rozłożenie płatności na raty, a nawet umorzenie zaległości - z tych możliwości mogą skorzystać przedsiębiorcy. Firmy, które zmagają się z problemami finansowymi, mogą teraz łatwiej dowiedzieć się więcej o wsparciu ZUS, bo urząd uruchomił dla nich teleporady.

16 listopada radomski oddział ZUS organizuje specjalny dyżur telefoniczny, który pomoże w zorientowaniu się w przepisach i pomoże w formalnościach związanych z proponowanym wsparciem. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 10.00-12.00 pod numerem telefonu 48 38 56 261eksperci ZUS odpowiedzą na wszystkie pytania i wesprą merytorycznie osoby, które chcą skorzystać z dostępnych ulg - informuje Piotr Olewiński, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft