Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-12-14; 09:01:52 | Radom
Lokale użytkowe w kamienicy Deskurów do wynajęcia
Miejski Zarząd Lokalami ogłosił przetargi na najem lokali użytkowych w kamienicy Deskurów. Łącznie do wynajęcia jest ponad 470 metrów kwadratowych powierzchni. Na parterze zrewitalizowanej kamienicy mają się mieścić: restauracja, kawiarnia oraz dwa lokale, w których będzie mogła być prowadzona działalność handlowo - usługowa.

Zgodnie z regulaminami przetargów, lokale muszą wpisywać się swoją działalnością oraz wystrojem w koncepcję kamienicy Deskurów, jako rewitalizowanego obiektu łączącego kulturę, edukację i przedsiębiorczość. Dobór stylu, m. in. motywu, dodatków, rodzaju oświetlenia, muzyki, organizowanych wydarzeń, a w przypadku lokali handlowo-usługowych także oferowany asortyment, musi współgrać z koncepcją lokalu i Kamienicy Deskurów. Styl zastosowany w lokalu powinien stwarzać niepowtarzalną atmosferę i wyróżniać się na tle konkurencji. - Oczekujemy od najemców, że będą prowadzili swoje działalności w sposób zbieżny z charakterem budynku. Chcemy, aby lokale, które oferujemy do wynajęcia, poprzez swój charakter i organizowane wydarzenia, były elementem promocji Miasta Kazimierzowskiego i ożywiały tę część Radomia. Przedsiębiorcy będą mogli organizować w prowadzonym przez siebie lokalu różnego rodzaju wydarzenia tematyczne np. koncerty, wystawy, warsztaty edukacyjne, spotkania autorskie. Bardzo na to liczymy. Chcielibyśmy też, aby część działalności była prowadzona we współpracy z organizacjami pozarządowymi - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Na oferty Miejski Zarząd Lokalami czeka do 15 stycznia. Oprócz ceny, zarówno w przypadku lokali gastronomicznych jak i handlowo-usługowych, będzie brana pod uwagę także przedstawiona koncepcja funkcjonowania lokalu oraz proponowana aranżacja wnętrza.

Pełna treść ogłoszeń przetargowych jest dostępna na stronie: http://bip.mzlradom.pl/

fot. UMRadom
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft