Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2020-12-30; 10:11:27 | Kultura
Biblioteka zapraszaa na zimowe ferie online
W ramach tegorocznych ferii zimowych biblioteka radomska przygotowała następujące szereg działań on-line.

Biblioteka zapraszamy dzieci do udziału w "Bibliotecznym Pacynkowaniu", czyli feriach online w bibliotece. Od 4 do 15 stycznia 2021 r. w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 11.00 na profilu facebookowym i kanale youtube biblioteki będzie prezentowany kilkuminutowy teatrzyk - będą to interpretacje znanych i lubianych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, które z pewnością ucieszą i dzieci, i dorosłych.

O godz. 14.00 natomiast mali uczestnicy dostaną zadanie do wykonania związane z teatrzykiem. Będą to zadania kreatywne i z całą pewnością humorystyczne.

Ale to nie wszystko! - Będziemy regularnie zachęcać do przysyłania nam swoich prac na adres mailowy: promocja@mbpradom.pl. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i małe upominki. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych nietypowych feriach zimowych. Obiecujemy, że nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy - przekonuje Marta Trojanowska z Działu Promocji Książki i Biblioteki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft