Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2021-01-07; 09:02:00 | Radom
Nieodpłatna pomoc prawna w 2021 roku
Okręgowa Izba Radców Prawnych i Okręgowa Rada Adwokacka, a także dwie, wybrane w drodze konkursu, organizacje pozarządowe: Instytut Spraw Publicznych oraz Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego Magis będą w tym roku udzielały nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną, od zeszłego roku porady są udzielane telefonicznie lub drogą e-mailową. Aby uzyskać nieodpłatną pomoc prawną lub skorzystać z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy wypełnić wniosek wraz z oświadczeniem i przesłać skan na adres: adwokat@umradom.pl lub radca.prawny@umradom.pl.

Wniosek do pobrania w zakładce na stronie miejskiej pod adresem: http://bip.radom.pl/ra/zalatw-sprawe/zdrowie-polityka-spolec/33217,Nieodplatna-pomoc-prawna-i-nieodplatne-poradnictwo-obywatelskie.html

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft