Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-03-31; 13:24:05 | Lipski
Policjanci odnaleźli w lesie ciężarną kobietę
Dzisiejszej nocy lipscy policjanci odnaleźli w lesie i przewieźli do szpitala ciężarną kobietę. 32-latka w zaawansowanej ciąży źle się poczuła po tym, jak wyszła z domu. Kobieta wezwała pogotowie, które jednak miało trudności z dotarciem do zgłaszającej. Na pomoc ruszyli policjanci i strażacy. Obecnie kobieta jest już pod opieką lekarzy.

Nietypowe zgłoszenie dzisiaj w nocy otrzymał dyżurny lipskiej komendy. Załoga karetki pogotowia zwróciła się z prośbą o pomoc w poszukiwaniu kobiety, która ma bóle porodowe i obecnie znajduje się w środku lasu pomiędzy miejscowościami Wólka, a Świesielice. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. O fakcie zostali również poinformowani lipscy strażacy.

Nocne intensywne poszukiwania trwały około godziny. Kobieta w zaawansowanej ciąży została odnaleziona w altanie myśliwskiej przez policjantów, którzy po udzieleniu pomocy przedmedycznej przewieźli ją radiowozem do szpitala w Lipsku. W drodze kobieta powiedziała policjantom, że zadzwoniła na pogotowie i poprosiła o pomoc. Ze względu na zamieszkanie w trudno dostępnym rejonie zdecydowała, że wyjdzie na przeciw i drogą leśną poszła w kierunku Woli Soleckiej, aby ułatwić kontakt z załogą karetki pogotowia.

Jak wcześniej ustalono karetka pogotowia ugrzęzła w koleinach na drodze leśnej. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów i strażaków z Lipska, kobieta została dowieziona do szpitala w Lipsku. Obecnie jest już pod opieką lekarzy - informuje Tomasz Krukowski.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft