Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-05-06; 09:51:24 | Lipski
Postrzelenie podczas konwoju zatrzymanego. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia
Policja w ramach wewnętrznego postępowania wyjaśnia wszystkie okoliczności wydarzenia do którego doszło podczas konwojowania zatrzymanego, odbywającego karę pozbawienia wolności, do aresztu śledczego w Radomiu.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Lipsku. Funkcjonariusze tamtejszej komendy realizowali doprowadzenie 23-letniego mężczyzny, odbywającego karę 8 miesięcy pozbawienia wolności, który nie powrócił do aresztu z miejsca zatrudnienia na zewnątrz.

Wstępne ustalenia wskazują, że po tym jak policjanci zatrzymali go w miejscu zamieszania, nałożyli mu kajdanki na ręce i umieścili w radiowozie, jeden z funkcjonariuszy zajął miejsce obok niego. W trakcie jazdy nagle, na zakręcie drogi, zatrzymany przechylając się w stronę funkcjonariusza zdołał wyciągnąć jego broń służbową i oddać strzał, którym się zranił.

Policjanci natychmiast zaczęli udzielać mu pierwszej pomocy. Następnie niezwłocznie został przewieziony do szpitala. Pomimo zabiegu operacyjnego 23-latek dzisiaj w nocy zmarł.

Zdarzenie niezależnie bada prokuratura - informuje kom. Alicja Śledziona.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft