Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-06-11; 22:11:15 | Dom
Najwyższa jakość w oparciu o innowacyjność - zobacz sam
Fabryka Okien Kowalczyk kieruje swoją ofertę do wymagających klientów. Zapewniają im więc najwyższej klasy produkt, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. A wszystko w trosce o najwyższy komfort! Zresztą zobaczcie sami.

.
Jesteście Państwo jednym z wiodących producentów stolarki kierujących swoją ofertę do wymagających klientów. Czy w dobie zmian rynkowych nadal opłaca się sprzedawać stolarkę wysokiej jakości?
Michał Kowalczyk (od wielu lat związany z firmą Kowalczyk Fabryka Okien sp.j.)
: Od lat budujemy markę w oparciu o jakość i precyzję wykonania. Nasza bogata oferta spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów dla których liczy się jakość i dbałość o szczegóły oraz nietypowe rozwiązania. Coraz większe znaczenie odgrywa dopasowanie stolarki do funkcji pomieszczenia i sprostanie oczekiwaniom inwestorów. Wszystko to bierzemy pod uwagę, projektując nowe energooszczędne rozwiązania.Energooszczędność to ostatnio bardzo modny termin. Co dokładnie oznacza w przypadku stolarki?
- Jednym ze sposobów na obniżenie rachunków za ogrzewanie jest zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, między innymi okien z trzema szybami o niskim współczynniku ciepła Uw. Parametr ten dostarcza nam informacji o tym ile energii wydostanie się z naszego domu przez okno po jego zamontowaniu. Pamiętajmy, że im jest on niższy, tym więcej ciepła pozostanie we wnętrzu pomieszczeń. Energooszczędność to ponadto racjonalne i praktyczne wykorzystanie nowatorskich technologii i materiałów, w celu zapewniania naszej stolarce pożądanych przez nabywców parametrów i maksimum funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Wspomniał Pan o komforcie. Na Państwa wszystkich bilbordach reklamowych widnieje hasło „Gdy stawką jest komfort…” co przez to hasło chcecie zakomunikować?
- Zawsze, gdy pojawia się nowe rozwiązanie w naszej ofercie, zastanawiamy się, jaką konkretną potrzebę użytkowników może spełnić. Pragniemy zaspokajać potrzeby naszych Klientów, oferując im wyrób, który wyróżnia wysoka jakość i funkcjonalność. Kładziemy nacisk aby wyprodukowane produkty dotarły na czas i w pełni spełniły ich oczekiwania. Zapewniamy naszym Klientom konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji oraz stawiamy na ciągłą poprawę jakości obsługi i serwisu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft