Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-07; 13:39:10 | Lipski
Nowoczesna promocja czytelnictwa w Lipsku
Lipskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej "Winda" chcą wykorzystać nowoczesne formy marketingu do promocji czytelnictwa, a do udziału w takich działaniach zapraszają młodych mieszkańców miasta i okolic.


Gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu lipskiego mogą wziąć udział w konkursie pod hasłem "Książka - stosuj codziennie", w którym można wygrać m.in. dobrej klasy aparat fotograficzny. Zadaniem uczestników jest przygotowanie filmu promocyjnego lub reklamowego, trwającego do 180 sekund, o tematyce, związanej z książką, czytelnictwem lub biblioteką.

Konkursowe propozycje mogą nadsyłać indywidualni autorzy lub grupy osób. Należy je dostarczyć do 17 października do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipsku na płycie DVD. Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: ww.lcklipsko.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 48 3780 184, bądź osobiście w siedzibie lipskiej biblioteki.

lipsko.eu
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft