Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-07; 13:39:10 | Lipski
Nowoczesna promocja czytelnictwa w Lipsku
Lipskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej "Winda" chcą wykorzystać nowoczesne formy marketingu do promocji czytelnictwa, a do udziału w takich działaniach zapraszają młodych mieszkańców miasta i okolic.


Gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu lipskiego mogą wziąć udział w konkursie pod hasłem "Książka - stosuj codziennie", w którym można wygrać m.in. dobrej klasy aparat fotograficzny. Zadaniem uczestników jest przygotowanie filmu promocyjnego lub reklamowego, trwającego do 180 sekund, o tematyce, związanej z książką, czytelnictwem lub biblioteką.

Konkursowe propozycje mogą nadsyłać indywidualni autorzy lub grupy osób. Należy je dostarczyć do 17 października do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipsku na płycie DVD. Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: ww.lcklipsko.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 48 3780 184, bądź osobiście w siedzibie lipskiej biblioteki.

lipsko.eu
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft