Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2014-10-17; 15:33:46 | Lipski
Mali mistrzowie recytacji w Lipsku
Utworów Jana Brzechwy, Danuty Wawiłow, Heleny Bechlerowej, Doroty Gellner i Agnieszki Frączek oraz wielu innych autorów literatury dla dzieci można było posłuchać w czwartek 16 października w Lipskim Centrum Kultury.


Wykonywali je na scenie uczestnicy konkursu recytatorskiego pod hasłem "Mój pierwszy raz", który po raz dziesiąty zorganizowały LCK i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lipsku.

Na scenie zaprezentowało się ponad 50 wykonawców w wieku od 4 do 7 lat z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu lipskiego. Ich występy oceniali jurorzy, którzy przyznali tytuły laureata i wyróżnienia w dwóch kategoriach.

Wszyscy mali recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a ich występy oceniali prezes radomskiego oddziału Towarzystwa Kultury Teatralnej, prezes Stowarzyszenia Literackiego "Łuczywo", poeta i regionalista Adolf Krzemiński oraz członek zarządu oddziału TKT w Radomiu Marian Popis.

lipsko.eu
DK


script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"> Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft