Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-17; 15:33:46 | Lipski
Mali mistrzowie recytacji w Lipsku
Utworów Jana Brzechwy, Danuty Wawiłow, Heleny Bechlerowej, Doroty Gellner i Agnieszki Frączek oraz wielu innych autorów literatury dla dzieci można było posłuchać w czwartek 16 października w Lipskim Centrum Kultury.


Wykonywali je na scenie uczestnicy konkursu recytatorskiego pod hasłem "Mój pierwszy raz", który po raz dziesiąty zorganizowały LCK i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lipsku.

Na scenie zaprezentowało się ponad 50 wykonawców w wieku od 4 do 7 lat z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu lipskiego. Ich występy oceniali jurorzy, którzy przyznali tytuły laureata i wyróżnienia w dwóch kategoriach.

Wszyscy mali recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a ich występy oceniali prezes radomskiego oddziału Towarzystwa Kultury Teatralnej, prezes Stowarzyszenia Literackiego "Łuczywo", poeta i regionalista Adolf Krzemiński oraz członek zarządu oddziału TKT w Radomiu Marian Popis.

lipsko.eu
DK


script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"> Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft